מחפשים עובדים?

QHR מתמחה בהליך גיוס ממוקד ומדויק, בזכות שורה של מראיינים בהם עצמם אנשי הייטק. את ניסיונה הרב, מומחיותה ובעיקר המוניטין, צברה קבוצת QHR באלפי השמות איכותיות במגוון רחב של חברות הייטק: חברות גדולות, חברות startup, חברות בינלאומיות וחברות ישראליות. אנו ב QHR פועלים במתודולוגיה ייחודית הגורמת לרמת אחוזי התאמה ורמות חיזוי גבוהים, בזכות שיטה זו אנו מספקים שירות ברמה מקצועית גבוהה ללקוחות.
QHR מספקת רמת שירות גבוהה ללקוחות, תוך הקפדה על מימוש פוטנציאל אישי ומקצועי.
אנו למדים לעומק את הצרכים שלך ועל בסיס ידע וניסיון טכנולוגי, אנו מציעים פתרון מדויק וממוקד במטרה לחזק את המשאב האנושי בארגונך.

עוד עלינו >> 

שמחה להמליץ על QHR כחברת השמה לגיוס מהנדסים ובודקי תוכנה. תענוג לעבוד עם צוות מקצועי ומחוייב שלא "מפציץ" בעשרות קורות חיים אלא מצליח לדייק ולהביא לנו אנשים מצויינים לארגון. תודה !


Flash networks
דודו הי, רציתי להביע את הערכתי על גיוס מקצועי מהיר...תוך שמירה על מקצועיות הכוללת ליווי נכון של המועמדים, הראיונות וחתימה על החוזה. גם בגיוס הבא נדבר ונשחזר את ההצלחה.

Eyal , Operations Manager , WIZSUPPORT - PAMAYA
אני מכירה הרבה חברות השמה, אבל יש מעט חברות השמה שמשלבות שירותיות, מקצועיות וזריזות! לאורך הקריירה שלי כמנהלת גיוס בחברות Start Up שונות, תמיד ידעתי שאוכל לסמוך על QHR. משלב הבנת המישרה ועד התאמת המועמדים לDNA של הארגון. והכי חשוב- גם אם מועמד לא התקבל דרכם, הקשר איתם נשאר חם!
Lydia Mor, HR & Recruitment Manager
אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהודות לך על העבודה הטובה בחיפוש מועמדים באופן יצירתי, על הסבלנות שלך וההתמדה. נוצר מומנטום טוב, לא להוריד רגל מהגז ולהמשיך לאתר מועמדים טובים כדוגמת המועמד האחרון שנשלח. תודה על מאמציך.
Ericsson