היי נופר יקירה. היום אחרי שאני כבר חודשיים בתפקיד החדש ואחרי שהלחץ קצת נרגע מצאתי כמה דקות לשלוח לך את ההודעה החשובה הזו! חייב לומר לך תודה רבה על הסיוע המקצועי שנתת לי לאורך כל הדרך, על הפניה הגאונית שלך בלינקדאין אלי והמשרה החלומית שהצעת לי אז המון תודה ומקווה שהדרכים המקצועיים שלנו יפגשו שוב.

רותם

שלום רב, בחודשיים האחרונים הייתי בתהליך חיפוש עבודה למשרת פיתוח java software developer. במהלך חיפוש העבודה נעזרתי בשירות של חברת ההשמה Qhr ובפרט עבדתי מול ענת ארצי. אני מעוניין לציין כי השירות והגישה של חברת Qhr עזרה לי מאוד במהלך חיפוש העבודה. בכל פעם שהייתי צריך לשאול שאלות החברה נתנה לי מענה מצוין וייעוץ רלוונטי. אני מעוניין לציין כי אמליץ לכל אחד מחברי אשר יחפש עבודה לעבוד מול Qhr ובפרט מול ענת ארצי.

יוני

היי אורטל, תודה רבה על הסיוע והעזרה לאורך כל הדרך, בזכותך מצאתי את העבודה שכל כך רציתי.

דויד

תודה רבה רבה רבה לך, איזו פגיעה מדויקת של משרה בישבילי, שיפרתי את השכר שלי והמשרד מעבר לכביש מהבית שלי, לא יכולתי להיות כלכך מרוצה!

שובל

בהתחלה כשדיברנו אמרת שאין לך משרה פתוחה בישבילי, אבל את זיהית את הפוטנציאל, הצלחת לזהות את הניסיון שלי בצורה סופק מעמיקה, וכשהצעת שתשלחי את הקו"ח שלי לחברה שאפילו אין לה משרה פתוחה אני הייתי סקפטי, אבל את היית בטוחה שאני בול ה DNA של החברה. ומי היה מאמין, היום אחרי חודש אני חותם חוזה! את פשוט אלופה!

יבגני

כשיצרת איתי קשר בלינקדאין לא הייתי בראש של חיפושים, אבל את היית מאוד משכנעת, אמרת שיש לך בול משרה בישבילי! לא יכולתי שלא להקשיב לך, ומי היה מאמין שאשדרג את עצמי בצורה כזו, תודה לך ועל העבודה שאת עושה!

שגיא

תודה לכם QHR, לכל הצוות שעשה עבודה כל כך נפלאה! התהליך איתכם היה פשוט תענוג, הכל מאוד שקוף מהרגע הראשון. שזה בהחלט מדהים כי היו לי חוויות בעבר לא טובות עם חברות השמה, ואתם הגעתם וטרפתם את הקלפים, מדהימים אתם! מה שבטוח, פעם הבאה שאחפש עבודה אצור איתכם קשר לפני הכל. וכמובן שאמליץ בכיף לחברים שלי ולמכרים שלי.

ילנה

אחרי שראיתי את הפוסט שלכם בפייסבוק, קראתי עליכם קצת ורק אז יצרתי איתכם קשר, אין ספק שהרכזות שלכם עלו מעל כל הציפיות שלי, עשיתם עבודה מדהימה, תודה רבה על השינוי בקריירה שעשיתם לי.

מאיר

בחיים לא הייתי מאמין שאמצא עבודה כלכך קרובה אלי, אני ממש הולך ברגל לעבודה! מדהים לי פה ואין ספק שזה בעיקר בזכותכם. תודה רבה לכם!!

אלכס

אנו מזמינים אותך ליהנות מעוצמת

הגיוס הממוקד